(0) |
Електропростирадло BEURER TS 26 зручна і абсолютно безпечна в експлуатації. Щоб оцінити полотно в дії, підключіть його до електромережі і за допомогою терморегулятора виберіть відповідну температуру. Одним з незаперечних плюсів пристрою є наявність захисного блоку від перегріву. Продукція схвалена сертифікатом екологічної безпеки Öko-Tex. Модель має 2 пульта управління з підсвічуванням, що дозволяє в нічний час міняти температурні режими.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 1.7 кг |
| Вага в упаковці | 2.4 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип керування | Механічний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 14.5 х 36 х 50.2 см |
| Функції | Роздільне регулювання зон нагріву для кожного користувача Світловий індикатор |
| Вид | Двоспальні |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Розміри | 140 х 150 |
| Можливість прання | Ручна У пральній машині |
| Безпека | Захист від перегріву |
| Габарити (ВхШхД) | 0.5 х 140 х 150 см |
| Країна виробник | Німеччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.