(0) |
| Бренд | PHILIPS |
| Комплектация | Стайлер Жаростійкий килимок |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.477 кг |
| Вага в упаковці | 0.605 кг |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Тип | Випрямлячі волосся |
| Серия | Series 7000 |
| Тип керування | Механічне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 6 х 37 х 12 см |
| Додаткові характеристики | Простий у використанні Довгі 105-мм пластини для швидкого та легкого вирівнювання волосся Зручний для сприйняття дисплей температури Кнопка автоматичної укладки для швидкого налаштування температури Холодний носик для легшого та безпечнішого використання Швидке нагрівання, готовність до використання через 30 сек Діапазон температури від 120 °C до 230 °C Вирівнюйте або накручуйте волосся для створення різноманітних зачісок Технологія ThermoShield для кращого захисту від перегрівання Мінеральні іони зменшують вплив ультрафіолету Керамічні пластини з аргановою олією для плавного ковзання |
| Кількість температурних режимів | 12 |
| Потужність, Вт | 110-240 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Побутовий |
| Довжина шнура | 200 см |
| Час нагріву | 30 сек |
| Вибір температури нагріву | Є |
| Діапазон температури нагріву | 120 - 230 °С |
| Режими та функції | 8 режимів температури Іонізація Автовимикання Еко-режим Захист від перегріву |
| Розміри пластин (ДхШ) | 10.5 х 2.5 см |
| Матеріал покриття | Кераміка |
| Для створення | Гладкої зачіски |
| Термоізольований наконечник | Є |
| Індикація нагріву | LED |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.