(0) |
| Комплектация | Випрямляч для волосся Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.4 кг |
| Вага в упаковці | 0.6 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Тип | Випрямлячі волосся |
| Серия | Optiliss |
| Тип керування | Механічне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 28.5 x 3.2 x 3.65 см |
| Додаткові характеристики | Налаштування температури відповідно до типу волосся Режим з температурою 170°С |
| Кількість температурних режимів | 10 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Побутовий |
| Довжина шнура | 180 см |
| Час нагріву | 15 сек |
| Вибір температури нагріву | Є |
| Діапазон температури нагріву | 140-230 °С |
| Режими та функції | Автовимикання |
| Розміри пластин (ДхШ) | 11 х 2.5 см |
| Матеріал покриття | Кераміка Турмалін |
| Для створення | Гладкої зачіски Горизонтальних локонів Спіральних (вертикальних) локонів |
| Термоізольований наконечник | Є |
| Індикація нагріву | Дисплей |
| Габарити пристрою (ВхШхГ) | 32.7 x 3.2 x 3.75 см |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.