(0) |
Фен-щітка для волосся Concept KF1325 серії TITAN CARE потужністю 600 Вт має 4 змінні насадки. На вибір є 3 рівні потужності, включаючи функцію COOL SHOT, яка допоможе надійно зафіксувати зачіску.
Фен-щітка KF1325 потужністю 600 Вт зробить щоденний догляд за волоссям швидким та простим. На вибір є 3 рівні потужності - слабкий обдув при середній температурі, сильний обдув при високій температурі і сильний обдув при низькій температурі (COOL SHOT), щоб зафіксувати зачіску. Завдяки практичному поєднанню плойки та фена ви швидко зробите зачіску, яку бажаєте.
З багатофункціональним стайлером KF1325 ви можете щодня робити собі іншу зачіску. Об’ємна укладка, милі кучері чи випрямлене волосся? Тільки від вас залежить, яку зачіску сьогодні зробити. Просто виберіть потрібну насадку та прикріпіть її за допомогою системи CLICK-IN. В комплекті є 3 види щіток і концентратор, який направляє потік повітря в потрібному напрямку.
Для зручного використання фен-щітки, він оснащений достатньо довгим шнуром живлення, який повертається на 360° та адаптується до кожного вашого руху. Також є петля для підвішування, щоб було зручно його зберігати. Важливою частиною є термозапобіжник, який захищає пристрій від перегріву та можливого пошкодження.
Технічні параметри:
[block id="kf1325-desc"]
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 420 кг |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Додаткові характеристики | Функция COOL SHOT, поворот шнура на 360°, термозапобіжник |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Потужність, Вт | 600 |
| Країна-виробник товару | Чехія |
| Насадки | Двостороння пласка насадка-гребінець Концентратор Щітка Щітка зі штучною щетиною |
| Довжина шнура | 165 см см |
| Індикація нагріву | LED |
| Діаметр щітки | 0 мм |
| Габарити пристрою (ВхШхГ) | 42,3 x 7,6 x 5,3 см |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.