(0) |
| Бренд | PHILIPS |
| Комплектация | Стайлер Жаростійкий футляр, що згортається |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.529 кг |
| Вага в упаковці | 0.740 кг |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Тип | Випрямлячі волосся |
| Серия | Series 7000 |
| Тип керування | Механічне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 9.5 х 37 х 12 см |
| Фірмові технології | ThermoShield |
| Додаткові характеристики | Гнучкий шнур Індикатор готовності до використання Матеріал пластин: керамічні, з олією аргани Гак для зберігання Фіксатор пластин Світлодіодний дисплей 2 роки гарантії Технології з догляду Функція іонізації Плаваючі пластини |
| Кількість температурних режимів | 12 |
| Потужність, Вт | 110-240 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Побутовий |
| Довжина шнура | 200 см |
| Час нагріву | 30 с |
| Вибір температури нагріву | Є |
| Діапазон температури нагріву | 120 - 230 °C |
| Режими та функції | Іонізація;Автовимикання;Еко-режим;Захист від перегріву |
| Розміри пластин (ДхШ) | 10.5 х 2.5 см |
| Матеріал покриття | Кераміка |
| Для створення | Гладкої зачіски;Природної хвилі;Спіральних (вертикальних) локонів |
| Термоізольований наконечник | Є |
| Індикація нагріву | LED |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.