З насадкою Cook4me Extra Crisp EY150830 від Tefal швидке приготування здорової їжі в один клік!
Цей універсальний аксесуар — ідеальне доповнення до вашого Cook4me, даючи вам смажити практично без олії, готувати, як на грилі, і запікати. Його технологія Extra Crisp забезпечує чудові результати різноманітних страв за спеціальними рецептами. Просто під'єднайте і зафіксуйте — все інше зробить кришка Extra Crisp!
Технологія Аерогрилю
Ідеальне керування потоком гарячого повітря та контролем температури для отримання золотистої хрусткої скоринки.
Здорове харчування — тепер просто!
Готуйте із меншою кількістю жиру на 99%
Наприклад, для приготування 0,5 кг картоплі фрі використовується лише 2 чайні ложки олії!
Безмежна кількість нових рецептів із вашою Cook4me
Cook4me + рецепти з кришкою Extra Crisp — поєднуйте функцію тиску та функцію crisp для ніжної текстури страви всередині й хрумкої та золотистої скоринки зовні! Спеціальні рецепти з кришкою Extra Crisp із застосунком Cook4me у вашому смартфоні.
Простота у використанні
Встановлення в одне клацання!
Дозвольте їй готувати! Автоматичне вимкнення таймера через 60 хвилин з автоматичним звуковим сигналом.
4 автоматичні функції
Насадка має 4 автоматичні функції: аерофритюрниця, обсмажування, гриль та випікання.
Безпека
Спеціальні ніжки призначені для захисту вашої робочої поверхні.
Додаткові характеристики
4 автоматичні програми: аерофритюрниця, обсмажування, гриль та випікання
Мова меню: українська
Тип керування: сенсорне
Таймер відтермінування
РК-дисплей
Матеріал корпусу: пластик
Габарити (ВхШхГ): 24.0 x 24.0 x 15.5 см
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 2.27 кг |
| Вага в упаковці | 3.54 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Тип | Кришки |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 26.7 x 22.4 x 27.9 см |
| Потужність, Вт | 1300 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Призначення | Для мультиварок |
| Сумісність | Cook4me CY851, CY855, CE7011, СЕ7021 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром по місту
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення.
Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Самовивозом
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час.
Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.