(0) |
Випічка без глютену
Gorenje піклується про тих, кому необхідно споживати безглютенову випічку. Спеціальна програма налаштована в такий спосіб, щоб забезпечити чудові результати, адже випічка без глютену вимагає більше часу для відстоювання тіста та тривалого випікання.
Готуй улюблене варення/джем
За допомогою однієї зі встановлених автоматичних програм у хлібопічці Gorenje ви з легкістю приготуєте улюблене домашнє варення. Досить порізати на бажані шматочки обрані плоди, додати необхідну кількість цукру, натиснути програму "jam". Приготування без зайвих турбот, кухонного начиння й мінімум часу.
| Комплектация | Хлібопічка Мірний стакан Мірна ложка Гачок для виймання Інструкція з експлуатації Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 27.8 х 26.2 х 42.5 см |
| Вага | 6.1 кг |
| Вага в упаковці | 8.1 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 34 х 30.5 х 47.5 см |
| Кількість програм | 12 |
| Потужність, Вт | 800 |
| Оснащення | Дисплей Оглядове вікно |
| Матеріал корпуса | Емальована сталь Пластик |
| Кількість лопатей | 2 |
| Інші програми | Ультрашвидка Випікання |
| Програми приготування | Безглютеновий хліб Солодка випічка Тостерний хліб Французький хліб Цільнозерновой хліб Швидке випікання |
| Кількість рецептів | 12 |
| Програми приготування тіста | Дріжджове |
| Можливості | Вибір кольору скоринки Вибір розміру хліба |
| Форма для випікання хліба | Прямокутна |
| Додаткові програми приготування | Джем |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.