Pain&Trésors PF250135: найдосконаліша й найуніверсальніша хлібопічка від Tefal. Насолоджуйтеся свіжим, смачним домашнім хлібом та іншими смаколиками.
20 автоматичних програм
20 автоматичних програм для легкого приготування домашнього хліба та багато іншого: тістечка, макарони, тісто для піци, джем, каші, пластівці, йогурт, питний йогурт та сир. Містить 3 програми без глютену.
Цікавинка для ваших страв
Додайте до своїх продуктів горіхи, родзинки або шоколадну стружку за допомогою автоматичного дозатора.
Свіжий хліб лише за кілька кроків
Усе в автоматичному режимі! Помістіть інгредієнти у форму для хліба, виберіть програму, і хлібопічка зробить усю роботу за вас — від замішування до випікання! Слідкуйте за процесом приготування за допомогою широкоекранної панелі для чіткої індикації параметрів та часу!
3 режими ваги та 3 рівні підрум'янення
Від 500 г до 1 кг хліба для великої чи маленької порції. Виберіть колір скоринки: від злегка просмаженої до дуже хрусткої.
Готуйте домашні молочні продукти
У спеціальній каструлі приготуйте до 1 л йогурту. Використовуйте фільтр, що входить до комплекту, щоб приготувати сир.
Свіжоспечений хліб у будь-який час
Відкладений старт до 15 годин та функція автоматичної підтримки тепла впродовж 1 години.
Легко використовувати/Легко чистити
Знімне деко для хліба з антипригарним покриттям для полегшення виймання хліба. Його можна мити в посудомийній машині.
Книга рецептів у комплекті
У книзі рецептів представлений традиційний хліб, а також вишуканіший хліб, наприклад, смажений томатний хліб або віденський шоколадний хліб! Для тих, хто дбає про своє здоров'я, є рецепт безсольового, морквяного хліба, смачного та легкого каштанового пирога. Книга рецептів також містить поради та прості правила для досягнення бажаних результатів випікання.
| Комплектация | Хлібопічка Мірна ложка Стакан Гачок для тіста Ємність для йогурту або молочних продуктів Фільтр для приготування сиру Книга рецептів Гарантійний талон Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 35.6 x 31.8 x 36.2 см |
| Вага | 4.45 кг |
| Вага в упаковці | 5.9 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 35.6 x 31.8 x 36.2 см |
| Кількість програм | 28 |
| Потужність, Вт | 700 |
| Оснащення | Дисплей |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Сфера використання | Для дому |
| Кількість лопатей | 1 |
| Програми приготування | Бородинський хліб Дієтичний хліб Житній хліб Пшеничний хліб Французький хліб Хліб без клейковини Швидке випікання |
| Кількість рецептів | 28 |
| Програми приготування тіста | Бездріжджове Дріжджове Піца |
| Можливості | Вибір кольору скоринки Вибір розміру хліба |
| Додаткові програми приготування | Джем Йогурт |
| Варіації ваги випічки | 0.5/ 0.75/ 1 кг |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром по місту
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення.
Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Самовивозом
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час.
Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.