(0) |
Програми роботи
Хлібопічка Tefal PF2208 Pain Plaisir пропонує 17 автоматичних програм. Серед них 10 програм для хлібної випічки і 7 додаткових програм, що дають змогу готувати в цьому апараті ще й пасту, джем, каші, крупи. Крім базових і очікуваних сортів хліба (класичний, житній, французький) присутні 3 режими для хліба без глютену, 2 режими швидкого випікання. Особливо порадує господинь режим замішування дріжджового тіста, що дасть змогу приготувати пельмені, піцу, пиріжки з меншими зусиллями.
Модель дає змогу випікати хлібобулочні вироби вагою 500, 750 і 1000 грамів. Єтри ступені готовності — від легкого до сильного підрум'янення.
Відкладений старт і підігрівання
Функція відкладеного старту дає змогу відтермінувати запуск випікання на термін до 15 годин. Функція підігрівання готового продукту запускається автоматично після закінчення приготування. Тривалість режиму підігрівання 1 година.
Керування
Панель керування складається з монохромного РК-дисплея, 6 кнопок керування й переліку з 17 програм, розбитих для зручності на 5 блоків. Всі кнопки та програми позначені графічно, у доступній формі, завдяки чому керування не викликає ускладнень.
| Комплектация | Хлібопічка Буклет з 12 рецептами Вимірювальна чашка та ложка Лопатка та гачок Гарантійний талон Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 31.77x29x29.8 см |
| Вага | 3.9 кг |
| Вага в упаковці | 5.6 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 35.6x31.8x33.9 см |
| Кількість програм | 17 |
| Потужність, Вт | 650 |
| Оснащення | Дисплей |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Сфера використання | Для дому |
| Кількість лопатей | 1 |
| Інші програми | Каша |
| Програми приготування | Безглютеновий хліб Дієтичний хліб Житній хліб Пшеничний хліб Солодка випічка Французький хліб Хліб без клейковини Цільнозерновой хліб Швидке випікання |
| Кількість рецептів | 12 |
| Програми приготування тіста | Бездріжджове Піца |
| Можливості | Вибір кольору скоринки Вибір розміру хліба |
| Форма для випікання хліба | Прямокутна |
| Додаткові програми приготування | Джем |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.