(0) |
Свіжий хліб із хрусткою скоринкою
Ніщо не зрівняється з ароматом і хрускотом хлібної скориночки. Насолоджуйтесь домашньою свіжою випічкою без походів до пекарні.
Нові технології для створення хрусткої скоринки
Ефективна конструкція хлібопічки забезпечує відбиття тепла від внутрішньої дзеркальної поверхні. Випікання як у дров'яній печі — ідеальний результат і утворення хрусткої скоринки.
Ідеальний рівень замішування для різного роду скоринки
Інтелектуальна технологія змінює метод замішування відповідно до бажаного типу хліба. Це дає змогу ефективно замішувати, щоб створити жорсткіше тісто, ніж зазвичай, що ідеально підходить для хліба з твердою скоринкою.
Точний контроль температури — бездоганний результат
Два датчики контролюють температуру всередині та поза хлібопічкою, й програма контролює час ферментації. Результат — ідеальна випічка за будь-яких умов!
Випічка без глютену
Хлібопічка Panasonic обладнана спеціальними програмами для приготування безглютенового хліба та навіть кексів. Важкоперемішувані інгредієнти — більше не проблема, приголомшливий результат щоразу!
| Комплектация | Стакан Мірна ложка |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 34 х 27.3 х 40.4 см |
| Вага | 7 кг |
| Вага в упаковці | 8 кг |
| Країна реєстрації бренду | Китай (Тайвань) |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 38 x 45 x 32 см |
| Кількість програм | 18 |
| Потужність, Вт | 700 |
| Оснащення | Дисплей Таймер |
| Сфера використання | Для дому |
| Кількість лопатей | 1 |
| Інші програми | Кекс |
| Програми приготування | Безглютеновий хліб Житній хліб Солодка випічка Цільнозерновой хліб Швидке випікання |
| Програми приготування тіста | Дріжджове Піца |
| Можливості | Вибір кольору скоринки Вибір розміру хліба |
| Додаткові програми приготування | Джем |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.