(0) |
WetAir WBM-X4406 - Электрическая хлебопечка предназначена для приготовления хлебобулочных изделий. С помощью специальной формы и лопастей для смешивания, Вы можете приготовить еду с легкостью.
Для этого прибор обладает специальным набором особенностей:
Благодаря функции отсрочки, у Вас есть возможность установить таймер на 13 часов, через которые прибор начнет работать и выпекать хлеб.
Если вы не хотите, чтобы хлебопечка начала работать сразу после включения, Вы можете выбрать эту функцию и выбрать время для отсрочки приготовления. Это позволит приготовить свежий хлеб тогда, когда это Вам нужно.
В зависимости от того, какую степень запекания Вы хотите, Вы можете выбрать СВЕТЛЫЙ (LIGHT), СРЕДНИЙ (MEDIUM) или ТЕМНЫЙ (DARK) цвет корочки хлеба.
Функция KEEP WARM сохранит Ваш хлеб таким же теплым и свежим еще на 60 минут.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 36.1 х 24.9 х 29.3 см |
| Вага | 5 кг |
| Вага в упаковці | 6 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 38.1 х 26.9 х 31.3 см |
| Фірмові технології | Велика місткість Проста очищення |
| Додаткові характеристики | 12 цифровых программ приготовления Таймер отсрочки включения на 13 часов Функция Keep Warm на 60 минут Выбор степени запекания: Легкий, Средний, Темный Цифровой дисплей LCD Объем формы для выпекания хлеба 900гр |
| Кількість програм | 12 |
| Потужність, Вт | 550 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Сфера використання | Для дому |
| Кількість лопатей | 2 |
| Програми приготування тіста | Бездріжджове Дріжджове Піца |
| Можливості | Вибір кольору скоринки Вибір розміру хліба Збереження програми у разі вимкнення Програмування Підтримка температури |
| Форма для випікання хліба | Прямокутна |
| Додаткові програми приготування | Йогурт |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.