(0) |
Випічка без глютену
Gorenje піклується про тих, кому необхідно споживати безглютенову випічку. Спеціальна програма налаштована так, щоб забезпечити прекрасні результати, адже випічка без глютену вимагає більше часу для настоювання тіста та збільшення випікання.
Для ранкового частування
Пропонуємо вам прокидатися не від звуку настирливого будильника, а завдяки аромату свіжоспеченого хліба. З функцією відкладеного старту до 13 годин, ви можете налаштувати час приготування так, щоб вранці побалувати себе свіжою випічкою. Просто заздалегідь додайте необхідні інгредієнти в хлібопічку, виберіть потрібну програму та час відкладення старту.
Готуй улюблене варення/джем
За допомогою однієї зі встановлених автоматичних програм у хлібопічці Gorenje ви з легкістю приготуєте улюблене домашнє варення. Досить порізати на шматочки добірні плоди, додати необхідну кількість цукру, натиснути програму "Jam".
Вибір рум'янцю скоринки
Яка скоринка вам подобається?
Світла, злегка підрум'янена або коричнева? Просто натисніть на кнопку, щоб вибрати рівень рум'янцю скоринки — саме такий, який вам подобається найбільше.
| Комплектация | Хлібопічка Форма для випікання Мірна чаша Мірна ложка Інструкція з експлуатації Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 29.7х21.8х29.2 см |
| Вага | 3.5 кг |
| Вага в упаковці | 4.9 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 34.2х25.8х34 см |
| Кількість програм | 15 |
| Потужність, Вт | 550 |
| Оснащення | Дисплей Оглядове вікно |
| Матеріал корпуса | Емальована сталь Пластик |
| Кількість лопатей | 1 |
| Інші програми | Програма безглютенової випічки |
| Програми приготування | Житній хліб Пшеничний хліб Французький хліб Швидке випікання |
| Програми приготування тіста | Бездріжджове Піца |
| Можливості | Вибір кольору скоринки Вибір розміру хліба Підтримка температури |
| Форма для випікання хліба | Прямокутна |
| Додаткові програми приготування | Джем Йогурт |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.