(0) |
| Комплектация | Мірний кухоль Ложка та сталевий гачок для виймання гака для замішування Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 40.3 х 25.5 х 30.5 см |
| Вага | 4.5 кг |
| Вага в упаковці | 6.2 кг |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 39 х 30 х 33 см |
| Додаткові характеристики | Матеріал покриття чаші: антипригарне покриття |
| Потужність, Вт | 550 |
| Оснащення | Дисплей Оглядове вікно Таймер |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Сфера використання | Для дому |
| Програми приготування | Багет Безглютеновий хліб Бородинський хліб Солодка випічка Тостерний хліб Французький хліб Хліб без клейковини Цільнозерновой хліб Швидке випікання |
| Кількість рецептів | 12 |
| Програми приготування тіста | Піца |
| Можливості | Вибір кольору скоринки Вибір розміру хліба Збереження програми у разі вимкнення Підтримка температури |
| Форма для випікання хліба | Прямокутна |
| Додаткові програми приготування | Джем |
| Варіації ваги випічки | 0.75/0.9 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.