(0) |
| Комплектация | Хлібопічка Пластини для багетів з підставкою Пензлик Буклет з 35 рецептами Гарантійний талон Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 29.3 x 27.5 x 33 см |
| Вага | 7.93 кг |
| Вага в упаковці | 10.22 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 48.8 x 30.6 x 38 см |
| Кількість програм | 19 |
| Потужність, Вт | 1600 |
| Оснащення | Оглядове вікно |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Сфера використання | Для дому |
| Кількість лопатей | 2 |
| Інші програми | Чіабата Грисині Пити Сендвіч-хліб Приготування дрібного хліба Звичайний хліб Хліб з цільного зерна Солодкий хліб Хліб без солі Приготування тіста для хліба, пасти, торта |
| Програми приготування | Багет Безглютеновий хліб Солодка випічка Французький хліб Швидке випікання |
| Кількість рецептів | 35 |
| Програми приготування тіста | Бездріжджове Дріжджове |
| Можливості | Вибір кольору скоринки Вибір розміру хліба |
| Форма для випікання хліба | Багет Прямокутна |
| Додаткові програми приготування | Джем |
| Варіації ваги випічки | 0.75/ 1/ 1.5 кг |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.