(3) |
(3) |
| Комплектация | Сушарка для овочів і фруктів Сталеві піддони: 10 шт Піддон для пастили Посібник з експлуатації Гарантійний талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 45 х 34.5 х 42.5 см |
| Вага | 9.4 кг |
| Вага в упаковці | 10.8 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип керування | Електронне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 48 х 37.5 х 45.5 см |
| Додаткові характеристики | Цифровий таймер на 24 години (крок 30 хвилин) Сенсорне керування Одинадцять режимів роботи Прозорі дверцята Звуковий сигнал Функція KEEP WARW |
| Потужність, Вт | 700 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Сфера використання | Для бару Для дому |
| Обсяг/Об'єм | 36 л |
| Матеріал піддонів | Неіржавка сталь |
| Висота піддону | 3 см |
| Система сушіння | Нагрівальна |
| Температура сушіння | 35-75 °С |
| Напруга змінного струму | 220 В |
| Загальний об'єм сушарки | 36 |
| Кількість піддонів | 11 |
| Розташування вентилятора | Збоку |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.