(0) |
| Комплектация | Сушарка для овочів і фруктів 9 піддонів основних 1 піддон для пастили 1 піддон для ягід Керівництво з експлуатації Гарантійний талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 41 х 34.5 х 45 см |
| Вага | 6.5 кг |
| Вага в упаковці | 8.2 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип керування | Механічне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 48 х 37.5 х 44.5 см |
| Додаткові характеристики | Напруга змінного струму: 220-240 В/~50-60 Гц Внутрішній розмір: 39 х 31 х 34 см Розміри лотків: 30 х 33 см Сумісність: Лоток для мяса и колбас WetAir WFDA-K1HR Комплект лотков для ягод WetAir WFDA-K3MS (3 шт) Комплект поддонов из нержавеющей стали WetAir WFDA-K2SST (2 шт) Комплект лотков для пастилы WetAir WFDA-K3NSS (3 шт) |
| Потужність, Вт | 600 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Сфера використання | Для бару Для дому Професійні |
| Обсяг/Об'єм | 41 л |
| Матеріал піддонів | Пластик |
| Висота піддону | 2 см |
| Система сушіння | Конвективна Нагрівальна |
| Температура сушіння | 35-75 °С |
| Загальний об'єм сушарки | 34 |
| Кількість піддонів | 11 |
| Розташування вентилятора | Сзаду |
| Максимальне завантаження1 | 10 кг |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Сушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K650S 5 648 грн.
Сушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K700BSS з металевими лотками 7 310 грн.
Сушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K380W 1 350 грн.
Сушарка для овочів і фруктів ROTEX RD620-Y 2 430 грн.
Сушарка для овочів та фруктів Prime Technics PFD 502 W [100327] 2 138 грн.