(0) |
| Комплектация | Сушарка для овочів і фруктів 5 піддонів Керівництво з експлуатації Гарантійний талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 29.5 х 29.5 х 28.3 см |
| Вага | 2 кг |
| Вага в упаковці | 2.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип керування | Механічне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 29.8 х 21.8 х 30.2 см |
| Додаткові характеристики | Напруга змінного струму: 220-240 В/~50-60 Гц |
| Потужність, Вт | 380 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Сфера використання | Для бару Для дому Професійні |
| Обсяг/Об'єм | 16 л |
| Матеріал піддонів | Пластик |
| Висота піддону | 1 см |
| Система сушіння | Конвективна Нагрівальна |
| Температура сушіння | 35-70 °С |
| Загальний об'єм сушарки | 16 |
| Кількість піддонів | 5 |
| Розташування вентилятора | Знизу |
| Максимальне завантаження1 | 10 кг |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Сушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K650S 5 648 грн.
Сушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K600W 4 255 грн.
Сушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K700BSS з металевими лотками 7 310 грн.
Сушарка для овочів і фруктів ROTEX RD620-Y 2 430 грн.
Сушарка для овочів та фруктів Prime Technics PFD 502 W [100327] 2 138 грн.