(0) |
| Комплектация | інструкція |
| Габарити (ВхШхГ) | 1.8 х 17 х 22 см |
| Вага | 0.51 кг |
| Вага в упаковці | 0.53 кг |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 2 х 18 х 23 см |
| Тип | Електронні |
| Додаткові характеристики | Тип управління: сенсорне Рідкокристалічний |
| Додаткові функції | Індикатор перевантаження |
| Конструкція | Пласка платформа |
| Максимальне навантаження, кг | 8 |
| Тип батарейок | CR2032 (таблетка) |
| Матеріал платформи | Скло |
| Кількість батарейок | 1 |
| Наявність батарейок у комплекті | Є в комплекті |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.