(0) |
Ваги кухонні MG-784:
Ці ваги кухонні MG-784 являють собою надійний і зручний інструмент для точного зважування продуктів під час приготування різних страв на кухні.
| Комплектация | Ваги Батарейки Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 21 x 21 x 7 см |
| Вага | 0.63 кг |
| Вага в упаковці | 0.63 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 21 x 21 x 7 см |
| Тип | Електронні |
| Додаткові характеристики | Платформа зі знімною чашею |
| Додаткові функції | Індикатор перевантаження;Індикація слабкого заряду;Автовимкнення;Вибір одиниць вимірювання;Обнулення тари;Підсвітка екрана |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал чаші | Метал |
| Колір виробу | Сірий з чорним |
| Конструкція | З чашею |
| Точність вимірювань, г | 1 |
| Максимальне навантаження, кг | 5 |
| Тип батарейок | AAA (мізинчик) |
| Матеріал платформи | Метал;Пластик |
| Одиниці виміру | Грами;Мілілітри;Рідкі унції;Унції;Фунти |
| Вид керування | Кнопки |
| Кількість батарейок | 3 |
| Наявність батарейок у комплекті | Є в комплекті |
| Кількість в упаковці, шт. | 1 |
| Об‘єм, л | 0.8 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.