(0) |
Класична точна вага — незамінний атрибут сучасної кухні, платформа з високоякісної сталі.
| Комплектация | 1 батарейка 3 В типу CR2032 |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 2.7 x 11.5 x 17 см |
| Вага | 0.35 кг |
| Вага в упаковці | 0.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 4 x 16.5 x 20 см |
| Тип | електронні |
| Додаткові характеристики | Ціна поділки: 1 г Розмір дисплея: 4,5x1,6 см Одиниці виміру: г, унції |
| Додаткові функції | Індикатор перевантаження Автовимкнення Підсвітка екрана вибір одиниць вимірювання обнулення тари |
| Колір виробу | Сріблястий |
| Конструкція | пласка платформа |
| Точність вимірювань, г | 1 |
| Максимальне навантаження, кг | 3 |
| Тип батарейок | CR2032 (таблетка) |
| Матеріал платформи | метал |
| Одиниці виміру | Грами Унції |
| Кількість батарейок | 1 |
| Наявність батарейок у комплекті | Є в комплекті |
| Країна виробник | Німеччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.