(0) |
| Комплектация | Кухонні ваги Чаша для зважування Батарейки AAA 2x1.5 В Інструкція з експлуатації |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 5.8 X 19 X 19 см |
| Вага | 0.63 кг |
| Вага в упаковці | 0.78 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 22 x 22 x 11 см |
| Тип | електронні |
| Додаткові характеристики | Знімна чаша місткістю 1.5 л з неіржавкої сталі Вбудований кімнатний термометр Функція таймера Розмір чаші 21.3 х 9.3 см Розміри дисплея 4.6 x 2.2 см Розмір цифр 10 мм |
| Додаткові функції | Індикатор перевантаження Автовимкнення Вимірювання температури повітря вбудований годинник вибір одиниць вимірювання обнулення тари |
| Матеріал чаші | метал |
| Колір виробу | Сірий зі сріблястим |
| Конструкція | З чашею |
| Точність вимірювань, г | 1 |
| Максимальне навантаження, кг | 5 |
| Тип батарейок | AAA (мізинчик) |
| Матеріал платформи | метал |
| Одиниці виміру | Грами Унції |
| Країна виробник | Німеччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.