(0) |
Кухонні ваги KS 34 вирізняються своїм неповторним дизайнерським рішенням. Дисплей з'являється лише тоді, коли відбувається процес зважування. Висока вантажопідіймальність ваг робить їх потужними та незамінними на Вашій кухні.
| Комплектация | Ваги Батарейки 4 х ААА Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 2 х 20 х 26.3 см |
| Вага | 0.98 кг |
| Вага в упаковці | 0.991 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 4 х 23 х 30 см |
| Тип | електронні |
| Додаткові характеристики | Одиниця вимірювання г, кг, oz, lb:oz |
| Додаткові функції | Індикатор перевантаження Автовимкнення Підсвітка екрана обнулення тари |
| Колір виробу | Чорний |
| Конструкція | пласка платформа |
| Точність вимірювань, г | 1 |
| Максимальне навантаження, кг | 15 |
| Тип батарейок | AAA (мізинчик) |
| Матеріал платформи | скло |
| Вид керування | Сенсор |
| Кількість батарейок | 4 |
| Наявність батарейок у комплекті | Є в комплекті |
| Країна виробник | Німеччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.