(0) |
Ваги кухонні ROTEX RSK11-P — стануть незамінним помічником на вашій кухні. Ваги дозволяють витримувати максимальні навантаження в п'ять кілограмів, забезпечені зручним і практичним LCD-дисплеєм. Завдяки цьому процес приготування їжі стане для вас максимально простим і точним.
Ваги кухонні Rotex RSK11-P мають додаткові переваги:
Корпус виготовлений із пластику, а сама чаша з нержавіючої сталі. Ваги кухонні ROTEX RSK11-P — неймовірно стильний і красивий прилад, який стане прикрасою вашої кухні.
| Комплектация | Ваги кухонні Інструкція |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.61 кг |
| Вага в упаковці | 1.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 10 х 25 х 25 см |
| Тип | електронні |
| Додаткові характеристики | Точність вимірювання: 1 г LCD-дисплей Індикатор батарейки |
| Додаткові функції | Індикатор перевантаження Автовимкнення обнулення тари |
| Матеріал чаші | метал |
| Колір виробу | Чорний зі сріблястим |
| Конструкція | З чашею |
| Точність вимірювань, г | 1 |
| Максимальне навантаження, кг | 5 |
| Тип батарейок | AAA (мізинчик) |
| Матеріал платформи | пластик |
| Кількість батарейок | 2 |
| Наявність батарейок у комплекті | Є в комплекті |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.