(0) |
Кухонні ваги Beurer KS 34, для точного зважування до 15 кг, з функцією зважування тари та світлодіодним дисплеєм Magic.
Чи то випічка, чи то приготування їжі, практичні та точні кухонні ваги завжди необхідні для визначення правильної кількості інгредієнтів.
З кухонними вагами Beurer KS 34 на вашій кухні буде надійний і точний помічник.
Кухонні ваги KS 34 виготовлені в стильному дизайні з покриттям із неіржавкої сталі й обладнані Magic LED-дисплеєм, який з'являється тільки тоді, коли відбувається процес зважування. Висока вантажопідіймальність вагів (до 15 кг) робить їх практичними та незамінними на Вашій кухні.
| Комплектация | Ваги 4 батарейки x 1.5 Вт AAA Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 2.1 х 20 х 26.3 см |
| Вага | 0.75 кг |
| Вага в упаковці | 1.01 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 4 х 23 х 30 см |
| Тип | електронні |
| Додаткові характеристики | Точність вимірювання: 1 г Розмір цифр: 25 см |
| Додаткові функції | Індикатор перевантаження Автовимкнення Підсвітка екрана обнулення тари |
| Колір виробу | Чорний зі сріблястим |
| Конструкція | пласка платформа |
| Максимальне навантаження, кг | 15 |
| Тип батарейок | AAA (мізинчик) |
| Матеріал платформи | скло |
| Одиниці виміру | Грами Мілілітри Рідкі унції Унції Фунти |
| Вид керування | Сенсор |
| Кількість батарейок | 4 |
| Наявність батарейок у комплекті | Є в комплекті |
| Країна виробник | Німеччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.