(0) |
Кухонні ваги Rotex — точні електронні ваги, корисний аксесуар на будь-якій кухні.
Особливості:
Матеріал корпуса: пластик
| Комплектация | Ваги Елемент живлення |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 12.2 х 22.5 х 20.5 см |
| Вага | 0.396 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | електронні |
| Додаткові характеристики | Послідовне зважування в одній посуді (функція "0") Силіконова чаша |
| Додаткові функції | вибір одиниць вимірювання обнулення тари |
| Колір виробу | Білий |
| Конструкція | З чашею |
| Максимальне навантаження, кг | 5 |
| Тип батарейок | CR2032 (таблетка) |
| Матеріал платформи | пластик |
| Кількість батарейок | 2 |
| Наявність батарейок у комплекті | Є в комплекті |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.