(0) |
Ваги кухонні LIBERTON LKS-0701
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 1.5 х 15 х 20 см |
| Вага | 0.35 кг |
| Вага в упаковці | 0.4 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 2.5 х 15.5 х 22.6 см |
| Тип | електронні |
| Додаткові функції | Індикатор перевантаження Автовимкнення |
| Колір виробу | Сірий |
| Конструкція | пласка платформа |
| Точність вимірювань, г | 1 |
| Максимальне навантаження, кг | 8 |
| Тип батарейок | CR2032 (таблетка) |
| Матеріал платформи | скло |
| Одиниці виміру | Грами Мілілітри Унції Фунти |
| Вид керування | Сенсор |
| Кількість батарейок | 2 |
| Наявність батарейок у комплекті | Є в комплекті |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.