(0) |
Компактні кухонні ваги з чашею місткістю 1,2 л, РК-дисплей із насиченою блакитною підсвіткою.
| Комплектация | 2 батарейки 1,5 B типу ААА |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 5 x 15 x 22 см |
| Вага | 0.47 кг |
| Вага в упаковці | 0.64 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 12 x 19.5 x 23.5 см |
| Тип | електронні |
| Додаткові характеристики | Ціна поділки: 1 г Об'єм чаші: 1,2 л Діаметр чаші: 14,2 см Розміри дисплея: 6,6x2,8 см Розмір цифр на дисплеї: 22 мм Одиниці виміру: г, кг, фунти |
| Додаткові функції | Індикатор перевантаження Автовимкнення Підсвітка екрана вибір одиниць вимірювання обнулення тари |
| Матеріал чаші | пластик |
| Колір виробу | Чорний |
| Конструкція | З чашею |
| Точність вимірювань, г | 1 |
| Максимальне навантаження, кг | 3 |
| Тип батарейок | AAA (мізинчик) |
| Матеріал платформи | пластик |
| Одиниці виміру | Грами Кілограми Фунти |
| Кількість батарейок | 2 |
| Наявність батарейок у комплекті | Є в комплекті |
| Країна виробник | Німеччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.