(0) |
Ваги кухонні PRIME Technics PSK 501 M з максимальним навантаженням на 5 кг і кроком вимірювання 1 грам, обладнані плоскою платформою з рідкокристалічним дисплеєм.
Модель має функцію вибору одиниць виміру: грами, фунти, унції.
Як елемент живлення використовується батарейка CR2032 (до комплекту не входить).
| Комплектация | Ваги кухонні Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 1.4 х 14 х 19.4 см |
| Вага | 0.35 кг |
| Вага в упаковці | 0.45 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 3 х 17.5 х 22.5 см |
| Тип | електронні |
| Додаткові характеристики | Запуск натисканням на екран Рідкокристалічний дисплей: 52 x 24 мм |
| Додаткові функції | Автовимкнення вибір одиниць вимірювання вимірювання об'єму рідини |
| Колір виробу | Чорний білий |
| Конструкція | пласка платформа |
| Точність вимірювань, г | 1 |
| Максимальне навантаження, кг | 5 |
| Тип батарейок | CR2032 (таблетка) |
| Матеріал платформи | скло |
| Одиниці виміру | Грами Унції Фунти |
| Кількість батарейок | 1 |
| Наявність батарейок у комплекті | Немає у комплекті |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.