(0) |
Оригінальні електронні ваги, призначені для зважування продуктів і допоможуть вам суворо дотримуватися рецептів. Крок виміру становить 1 грам. Функція скидання ваги тари дає змогу зважувати продукти послідовно.
Досить покласти продукт у чашу, скинути його вагу, а потім додати наступний інгредієнт.
| Комплектация | Ваги Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.33 кг |
| Вага в упаковці | 0.48 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 22.5 x 28.5 x 40.5 см |
| Тип | електронні |
| Додаткові характеристики | Живлення: акумулятор |
| Додаткові функції | Індикатор перевантаження Автовимкнення Підсвітка екрана вимірювання об'єму рідини обнулення тари |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал чаші | пластик |
| Колір виробу | Бежевий |
| Конструкція | З чашею |
| Точність вимірювань, г | 1 |
| Максимальне навантаження, кг | 5 |
| Матеріал платформи | пластик |
| Одиниці виміру | Грами Мілілітри Унції Фунти |
| Вид керування | Сенсор |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.