(0) |
| Комплектация | Кухонні ваги 3 батарейки типу AAА Короткий посібник користувача Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 1.8 х 16.5 х 19 см |
| Вага | 0.49 кг |
| Вага в упаковці | 0.6 кг |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 3.2 х 17.6 х 20.7 см |
| Тип | механічні |
| Додаткові функції | Smart (підключення до планшета або смартфона) Індикатор перевантаження Індикація слабкого заряду Автовимкнення Послідовне зважування Підсвітка екрана вбудована пам'ять вибір одиниць вимірювання обнулення тари підрахунок калорій |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колір виробу | Білий |
| Конструкція | пласка платформа |
| Точність вимірювань, г | 1 |
| Максимальне навантаження, кг | 8 |
| Тип батарейок | AAA (мізинчик) |
| Матеріал платформи | скло |
| Одиниці виміру | Грами Кілограми Мілілітри Рідкі унції Унції Фунти |
| Вид керування | Кнопки |
| Кількість батарейок | 3 |
| Наявність батарейок у комплекті | Є в комплекті |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.