(0) |
Пилосос AquaWash&Clean містить низку спеціального приладдя для вологого та сухого прибирання.
Багатофункціональний помічник
Багатофункціональний помічник – це дійсно зручно: використовуйте універсальну насадку для звичайних забруднень, турбощітку для складних завдань, насадки для миття – щоб вимити підлогу або диван, а із брудом у найважчих місцях впораються маленькі насадки, які зберігаються в корпусі пилососа.
Прибирання з аквафільтром або мішком
Прибирання з аквафільтром без функції миття забезпечить сухе прибирання, а бруд та часточки пилу осядуть у воді. Додатковий плюс цього типу фільтрації – зволоження повітря. Та якщо ви хочете повернутися до звичайного прибирання, інженери компанії не забули додатково обладнати ці пилососи мішками. Обирайте, яке прибирання необхідне сьогодні!
Легке миття килимiв та оббивки м’яких меблiв
Тепер не потрібно звертатися до спеціальної служби, щоб очистити килим або меблі. Миючий пилосос має функцію вологого прибирання. Вода із контейнера подається до спеціальної щітки та розприскується. Потім бруд збирається в аквафільтр. Тож тепер мити килим та меблі стане надзвичайно простою справою.
Швидке прибирання рiдини
Розлили рідину на підлогу? Не турбуйтеся та довіртеся пилососу, який вмить позбавить вас від цього клопоту. За 1 раз пилосос може усунути до 4 літрів води.
Видатна чистота i гігієна: фільтр НЕРА
HEPA фільтр запобігає потраплянню дрібних частинок пилу, бактерій і алергенів назад до приміщення, тому ідеально підходить для тих, хто страждає від алергії. Також за ним легко доглядати, адже очистити його можна безпосередньо під проточною водою.
Бiльше аксесуарiв — бiльше можливостей
Завдяки широкому асортименту аксесуарів ви зможете прибирати будь-що і будь-де. До комплекту пилососа BWD41740 входять:
Турбощiтка для найкращих результатiв прибирання
Призначена для сміття, яке завжди було важко прибрати. Ця щітка, завдяки вмонтованій турбіні, яка обертає вал з великою кількістю маленьких щіточок, легко впорається із шерстю тварин або волоссям. Для більш зручного прибирання, турбощітка містить перемикач для двох типів поверхні: для килима з високим ворсом та килима з низьким ворсом.
Насадка з контейнером-вловлювачем
Загубили важливу дрібну деталь і не можете її знайти? Все вирішить одне прибирання! Інженери компанії розробили унікальну щітку з контейнером-вловлювачем для дрібних деталей. Він дозволяє без зайвих зусиль та пошуку у контейнері чи мішку дістати прикраси чи інші невеликі предмети, які випадково засмоктав пилосос.
Насадки для меблiв та щiлин
Прибрати пил з меблів – це просто. Завдяки спеціальним насадкам ви зможете не лише прибрати кожну щілину в домі, а й очистити, як м’які, так і корпусні меблі.
Для безкомпромiсної надiйностi — FLEXI-шланг
Шланг для пилососа зроблений з надзвичайно міцного та гнучкого матеріалу, що забезпечує вам комфортне використання приладу та безкомпромісну чистоту.
Вiдсiк для аксесуарiв
Маленькі насадки дійсно зручні та необхідні, але їх легко загубити. Відсік для аксесуарів в корпусі допоможе цього запобігти.
Зручна експлуатацiя
Радіус роботи пилососа – 9 м, а щоб вам було зручніше – інженери компанії оснастили пилосос системою змотування шнура. Для більшого комфорту перенесення приладу є спеціальна ручка.
| Комплектация | Пилосос Комплект насадок Телескопічна трубка Гнучкий шланг Трубка для подавання води Інструкція з експлуатації Шампунь Піногасник Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 36 х 49 х 35 см |
| Вага | 8.7 кг |
| Вага в упаковці | 10.4 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 30.6 х 31.8 х 48.6 см |
| Додаткові характеристики | Сумісність: Миючий засіб для пилососів BOSCH BBZWDSET Набір одноразових мішків для миючих пилососів BOSCH BBZWD4BAG |
| Технічні особливості | Автозмотування шнура Збирання води Уловлювач дрібних частинок у насадці |
| Додаткові особливості | Уловлювач дрібних речей в основній насадці Надійний і гнучкий шланг Flexi Відсік для аксесуарів у корпусі пилососа Ручка для перенесення пилососа |
| Довжина шнура | 6 м |
| Колір виробу | Білий із синім |
| Основні насадки | Для м'яких меблів Підлога-килим Турбощітка Щілинна |
| Додаткові насадки | Широка мийна насадка для прибирання килимів Мала мийна насадка для прибирання м'яких меблів Насадка для сухого прибирання м'яких меблів Насадка для сухого прибирання корпусних меблів |
| Об'єм пилозбірника, л | 2.5 |
| Пилозбірники | Змінний пилозбірник тип BBZWD4BAG |
| Вихідний фільтр | HEPA 10 (мийний) Аквафільтр |
| Радіус прибирання | 9 м |
| Тип трубки | Сталева телескопічна |
| Країна виробник | Польща |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Пилосос-пароочисник ROWENTA Clean&Steam Multi RY8561WH 10 141 грн.
Миючий пилосос з аквафільтром Thomas PerfectAir Allergy Pure 8 405 грн.
Пилосос Thomas Wave XT Aqua-Box (788586) [71258] 11 035 грн.
Миючий пилосос з аквафільтром BOSCH BWD41700 9 442 грн.
Миючий пилосос з аквафільтром BOSCH BWD421PET 17 583 грн.