(0) |
Пилосос AquaWash&Clean містить низку спеціального приладдя для вологого та сухого прибирання.
Все для зниження рівня шуму
Весь процес розроблення пилососа від самого початку був підпорядкований одній меті: зниження шуму за безкомпромісно високого рівня прибирання. Кожен елемент пилососа, від щітки до решітки, був проаналізований і сконструйований з урахуванням вимог до зниження шуму.
| Комплектация | Пилосос Комплект насадок Телескопічна трубка Гнучкий шланг Трубка для подавання води Інструкція з експлуатації Шампунь Піногасник Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 36 х 49 х 35 см |
| Вага | 10.9 кг |
| Вага в упаковці | 13.3 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 30.6 х 31.8 х 48.6 см |
| Додаткові характеристики | Сумісність: Миючий засіб для пилососів BOSCH BBZWDSET Набір одноразових мішків для миючих пилососів BOSCH BBZWD4BAG |
| Технічні особливості | Автозмотування шнура Збирання води Уловлювач дрібних частинок у насадці |
| Додаткові особливості | Уловлювач дрібних речей в основній насадці Надійний і швидкий шланг Flexi Відсік для аксесуарів у корпусі пилососа Ручка для перенесення пилососа |
| Довжина шнура | 9 м |
| Колір виробу | Червоний з чорним |
| Основні насадки | Для м'яких меблів Підлога-килим Турбощітка Щілинна |
| Додаткові насадки | Широка мийна насадка для прибирання килимів Мала мийна насадка для прибирання м'яких меблів Насадка для збирання рідини Насадка для сухого прибирання м'яких меблів Насадка для сухого прибирання корпусних меблів Насадка для матраців |
| Об'єм пилозбірника, л | 2.5 |
| Пилозбірники | Змінний пилозбірник тип BBZWD4BAG |
| Регулювання потужності | На корпусі |
| Вихідний фільтр | Аквафільтр НЕРА13 |
| Радіус прибирання | 12 м |
| Тип трубки | Сталева телескопічна |
| Країна виробник | Польща |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.