(0) |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 29.4 х 31.8 х 46.7 см |
| Вага | 6.9 кг |
| Вага в упаковці | 10.65 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 43 х 39 х 54 см |
| Додаткові характеристики | Довжина всмоктуючого шланга 3 м Енергозберігаюча турбіна з незалежним охолодженням Очищення м'яких меблів і одягу Очищення підлоги і килимових покриттів Видалення пилу з важкодоступних місць Усунення пилу з техніки, рослин Очищення плитки, лінолеуму і ламінату |
| Технічні особливості | Автозмотування шнура Вертикальне паркування Збирання води |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Довжина шнура | 8 м |
| Колір виробу | Білий з бірюзовим |
| Основні насадки | Для м'яких меблів Для пилу Підлога-килим |
| Додаткові насадки | Щілинна |
| Об'єм пилозбірника, л | 2.6 |
| Пилозбірники | Резервуар з водою (аквафільтр) |
| Регулювання потужності | На корпусі |
| Вихідний фільтр | HEPA 13 (мийний) |
| Радіус прибирання | 11 м |
| Тип трубки | Сталева телескопічна |
| Тип пилососа | Контейнерного типу (без мішка) |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.