(0) |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 5.58 кг |
| Вага в упаковці | 6.68 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 29.5 х 29 х 46 см |
| Додаткові особливості | Низький рівень шуму Гнучкий шланг з ручкою контролю потоку повітря Перемикач включення/вимкнення педалі Функція автоматичного намотування шнура Унікальна структура та особливий дизайн Горизонтальне положення Однокнопкова пластикова ERP щітка для підлоги Турбощітка PET BRUSH |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Довжина шнура | 5 м |
| Колір виробу | Червоний |
| Основні насадки | Для вологої та сухої підлоги Турбощітка Щілинна |
| Додаткові насадки | Турбощітка Щілинна |
| Об'єм пилозбірника, л | 3 |
| Регулювання потужності | На корпусі |
| Вихідний фільтр | HEPA |
| Тип трубки | Сталева телескопічна |
| Тип пилососа | Контейнерного типу (без мішка) |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.