(0) |
Пилосос без мішка BOSCH BGS05X240 має максимальну ефективність очищення на всіх типах поверхонь за допомогою системи електронного регулювання потужності.
Прибирання без зайвих зусиль з пилососом Cleaan
Легкий (4.4 кг) та компактний пилосос Bosch Cleaan BGS05X240 не займає багато місця, можливість закріплення шлангу довкола пилососа значно заощаджує простір для зберігання.
Максимальна продуктивність при низькому енергоспоживанні
Інноваційний мотор HiSpin забезпечує швидший та великий повітряний потік , використовуючи при цьому на 30 % менше електроенергії та працюючи надзвичайно тихо.
Високий стандарт гігієни- ЕРА 12
Фільтр затримує до 99.5 % дрібних часток пилу. Не потребує заміни, можна мити.
Легке спустошення контейнеру з системою EasyClean
Легке виймання контейнеру натисненням лише однієї кнопки. До того ж контейнер не має кутів, в яких може застрягти бруд, це робить процес очистки набагато простішим. Об'єм контейнера для пилу 1.5 л.
Універсальний комплект насадок
До комплекту входить універсальна щітка та зручна насадка 2-в-1 щілинна та для м'яких меблів.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 31.4 x 26.8 x 38.1 см |
| Вага | 4.4 кг |
| Вага в упаковці | 6.96 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 36 x 30.5 x 53 см |
| Додаткові характеристики | Сумісність: Набір фільтрів до пилососів BOSCH BBZ152EF |
| Технічні особливості | Автозмотування шнура |
| Рівень шуму, дБ | 78 |
| Додаткові особливості | Мотор HiSpin Легке знімання і спорожнення пилового контейнера Електронне регулювання потужності Ергономічна ручка |
| Довжина шнура | 6 м |
| Колір виробу | Синій з чорним |
| Основні насадки | Підлога-килим |
| Додаткові насадки | Мінінасадка AirTurbo Насадка 2 в 1: щілинна та для очищення оббивки |
| Об'єм пилозбірника, л | 1.5 |
| Регулювання потужності | На корпусі |
| Вихідний фільтр | HEPA 12 (мийний) |
| Радіус прибирання | 9 м |
| Тип трубки | Сталева телескопічна |
| Тип пилососа | Контейнерного типу (без мішка) |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.