(1) |
Пилосос Zelmer Antek ZVC3500R з мішком для пилу:
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 36 х 34.8 х 48.5 см |
| Вага | 4.5 кг |
| Вага в упаковці | 7 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 36 х 34.8 х 50.6 см |
| Технічні особливості | Автозмотування шнура |
| Рівень шуму, дБ | 76 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Довжина шнура | 6 м |
| Колір виробу | Червоний із сірим |
| Основні насадки | Підлога-килим |
| Додаткові насадки | Для меблів Для паркету Щілинна |
| Об'єм пилозбірника, л | 3.5 |
| Регулювання потужності | На корпусі |
| Вихідний фільтр | НЕРА13 |
| Тип трубки | Алюмінієва телескопічна |
| Тип пилососа | З мішком |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.