(0) |
Пилосос Artel VCB 0120 — це модель мішкового типу з високою потужністю 2000 Вт. Треба зазначити, що й потужність всмоктування цього пилососа Artel відповідна та становить 450 Ватів.
Індикаторна лампочка на корпусі пилососа Artel сповістить вас про заповнення пилозбірника.
Важливою перевагою цієї моделі є наявність мийного HEPA фільтру, що забезпечує високоефективне очищення повітря.
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 23 х 42.8 х 31.5 см |
| Вага | 5.7 кг |
| Вага в упаковці | 6.3 кг |
| Країна реєстрації бренду | Узбекистан |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 31 х 55 х 34.5 см |
| Технічні особливості | Автозмотування шнура Вертикальне паркування З індикатором заповнення пилозбірника Прогумовані колеса |
| Рівень шуму, дБ | 80 |
| Додаткові особливості | Гнучкий силіконовий шланг Шумоізоляція |
| Країна-виробник товару | Узбекистан |
| Довжина шнура | 6 м |
| Колір виробу | Сірий |
| Основні насадки | Підлога-килим |
| Додаткові насадки | Щілинна Насадка для пилу Насадка для м'яких меблів |
| Об'єм пилозбірника, л | 3.5 |
| Потужність всмоктування | 450 Вт |
| Пилозбірники | Багаторазовий |
| Регулювання потужності | На корпусі |
| Вихідний фільтр | HEPA |
| Радіус прибирання | 9 м |
| Тип трубки | Сталева телескопічна |
| Тип пилососа | З мішком |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.