(0) |
| Бренд | Artel |
| Гарантия | 12 місяців |
| Габарити (ВхШхГ) | 23 х 42,8 х 31,5 см |
| Вага | 5,7 кг кг |
| Довжина шнура | 6 м |
| Колір виробу | Червоний |
| Додаткові насадки | Підлога/Килим, Щілинна |
| Об'єм пилозбірника, л | 3.5 |
| Потужність всмоктування | 450 Вт |
| Регулювання потужності | На корпусі |
| Вихідний фільтр | HEPA |
| Тип пилососа | З мішком |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.