(0) |
| Бренд | Artel |
| Габарити (ВхШхГ) | 230х428х315 см |
| Вага | 5.7 кг |
| Рівень шуму, дБ | 80 |
| Додаткові особливості | Електронний індикатор заповнення пилозбірника. |
| Довжина шнура | 5 м |
| Колір виробу | Синій |
| Об'єм пилозбірника, л | 3.5 |
| Потужність всмоктування | 450 Вт |
| Регулювання потужності | На корпусі |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.