(1) |
| Комплектация | Пилосос Насадки Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 35 х 30 х 26 см |
| Вага | 5.3 кг |
| Вага в упаковці | 6.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 43 х 34 х 31 см |
| Додаткові характеристики | Телескопічна трубка |
| Технічні особливості | Автозмотування шнура;Екодвигун |
| Рівень шуму, дБ | 76 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Довжина шнура | 4.9 м |
| Колір виробу | Чорний з бордовим |
| Додаткові насадки | Щітка для прибирання підлоги Додаткові щітк: 2в1 |
| Об'єм пилозбірника, л | 2 |
| Регулювання потужності | На корпусі |
| Вихідний фільтр | НЕРА12 |
| Радіус прибирання | 7.6 м |
| Тип пилососа | Контейнерного типу (без мішка) |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.