(0) |
(0) |
| Комплектация | Пилосос Насадки Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 42 х 29 х 24 см |
| Вага | 5.6 кг |
| Вага в упаковці | 6.8 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 52 х 34 х 28 см |
| Додаткові характеристики | Телескопічна трубка |
| Технічні особливості | Автозмотування шнура;Екодвигун |
| Рівень шуму, дБ | 75 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Довжина шнура | 4.7 м |
| Колір виробу | Червоний |
| Основні насадки | Для м'яких меблів |
| Додаткові насадки | Щітка для прибирання підлоги |
| Об'єм пилозбірника, л | 3 |
| Регулювання потужності | На корпусі |
| Вихідний фільтр | НЕРА12 |
| Радіус прибирання | 7.5 м |
| Тип пилососа | З мішком |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.