(0) |
Мотор 900 Вт для високої потужності всмоктування
Мотор високої потужності 900 Вт забезпечує потужне всмоктування для ефективного прибирання.
Збирає 99,9% пилу для ефективного очищення
Насадка TriActive і висока потужність всмоктування забезпечать збирання 99,9% дрібного пилу.
PowerCyclone 5 довше підтримує максимальну потужність всмоктування
Технологія PowerCyclone 5 пришвидшує потік повітря в циліндричній камері для відділення пилу від повітря, а також підтримання високої продуктивності та потужності.
Насадка TriActive для ретельного всмоктування через 3 отвори
Насадка TriActive виконує 3 дії одночасно. Спеціальна підошва очищає від пилу килимові покриття, тоді як крізь великий передній отвір всмоктуються великі частки бруду та пилу. Повітря проходить через щітки на краях насадки, що допомагає збирати пил і бруд уздовж стін і предметів меблів.
Конструкція пилозбірника призначена для гігієнічного очищення однією рукою
Конструкція пилозбірника призначена для гігієнічного очищення однією рукою — тепер ви зможете забути про клуби пилу під час його спустошення.
Компактність і невелика вага для зручного перенесення
Компактний і легкий дизайн дає змогу зі зручністю зберігати і переносити пилосос.
М'яка щітка, вбудована у ручку, завжди готова до використання
Щітка для пилу вбудована в ручку, тому в разі потреби очищення меблів та оббивки вона завжди буде під рукою.
Система фільтрації Allergy H13 утримує >99,9% дрібного пилу
Система фільтрації Allergy H13 затримує> 99,9% часток пилу, включно з пилком, шерстю тварин і пилових кліщів — ідеально для людей, які страждають на алергію. Рівень фільтрації відповідає стандарту HEPA 13.
Елементи з'єднання ActiveLock дають змогу легко виконувати різноманітні завдання
Елементи з'єднання ActiveLock дають змогу встановлювати насадки на телескопічну трубку одним рухом.
| Комплектация | Пилосос без мішка Турбощітка Насадка TriActive+ Щілинна насадка Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 28,1 x 41 x 24,7 см |
| Вага | 4.5 кг |
| Вага в упаковці | 7.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 32 x 52.5 x 31.5 см |
| Технічні особливості | Автозмотування шнура Екодвигун Прогумовані колеса |
| Рівень шуму, дБ | 79 |
| Додаткові особливості | Екодвигун високої потужності (900Вт) Автозмотування шнура Прогумовані колеса PowerCyclone 4 забезпечує високу ефективність довше Система фільтрації Allergy H13 (на рівні HEPA13) вловлює >99.9 % дрібного пилу Насадка TriActive виконує 3 функції чищення за один раз для очищення будь-яких типів підлогових покриттів та ефективно збирає 99.9% пилу Турбощітка, ідеальний варіант для прибирання шерсті тварин і пуху Зберігання аксесуарів у корпусі: зручно, завжди під рукою Конструкція пилозбірника призначена для гігієнічного очищення однією рукою М'яка щітка, вбудована у ручку, завжди готова до використання |
| Довжина шнура | 6 м |
| Колір виробу | Чорний із зеленим |
| Основні насадки | TriActive |
| Додаткові насадки | Насадка TriActive+ Турбощітка Насадка для твердої підлоги Щілинна насадка Вбудована щітка |
| Об'єм пилозбірника, л | 1.5 |
| Регулювання потужності | Регулювання повітряного потоку |
| Вихідний фільтр | HEPA |
| Радіус прибирання | 9 м |
| Тип трубки | Сталева телескопічна |
| Тип пилососа | Контейнерного типу (без мішка) |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.