(0) |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 29 х 30.1 х 44.6 см |
| Вага | 4.7 кг |
| Вага в упаковці | 7.8 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 32 х 37 х 58 см |
| Додаткові характеристики | Сумісність: HEPA-фільтр BOSCH BBZ156HF |
| Технічні особливості | Автозмотування шнура Екодвигун |
| Рівень шуму, дБ | 78 |
| Додаткові особливості | Технологія Power AirCycle Система Power Control Подвійна фільтрація Телескопічна металева труба Легке очищення контейнера для пилу Ергономічна ручка Універсальне паркування Зручне зберігання шланга 2 великі коліщатка/1 поворотний ролик 10 років гарантії на двигун |
| Довжина шнура | 7 м |
| Колір виробу | Червоний |
| Основні насадки | Підлога-килим |
| Додаткові насадки | Для меблів Турбощітка Щілинна |
| Об'єм пилозбірника, л | 2 |
| Регулювання потужності | На корпусі |
| Вихідний фільтр | HEPA 13 (мийний) |
| Радіус прибирання | 10 м |
| Тип пилососа | Контейнерного типу (без мішка) |
| Країна виробник | Польща |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.