(0) |
Мотор 850 Вт для високої потужності всмоктування
Мотор високої потужності 850 Вт забезпечує потужне всмоктування для ефективного прибирання.
Збирає 99,9% пилу для оптимальних результатів очищення
Універсальна насадка та висока потужність усмоктування забезпечать збирання 99,9% дрібного пилу.
PowerCyclone 4 підтримує високу ефективність надовго
Технологія PowerCyclone 4 прискорює потік повітря в циліндричній камері для відділення пилу від повітря, а також підтримання стабільно високої потужності.
Універсальна насадка для ретельного очищення
Універсальну насадку можна легко встановити за допомогою педалі й очищати з її допомогою жорсткі підлогові покриття і килими.
Конструкція пилозбірника призначена для гігієнічного очищення однією рукою
Конструкція пилозбірника призначена для гігієнічного очищення однією рукою — тепер ви зможете забути про клуби пилу під час його спустошення.
Компактність і невелика вага для зручного перенесення
Компактний і легкий дизайн дають змогу зі зручністю зберігати та переносити пилосос.
Завдяки робочому діапазону до 9 метрів ви зможете довше прибирати, не від'єднуючи прилад від мережі
Максимальна відстань 9 метрів від розетки до отвору всмоктування дасть змогу пилососити довше без переривання прибирання.
Зберігання аксесуарів у корпусі: зручно, завжди під рукою
Щілинна насадка зберігається в корпусі пилососа, і її легко дістати, коли вона вам знадобиться.
Система фільтрації Super Clean Air затримує > 99% частинок
Система фільтрації Super Clean Air затримує > 99% дрібних частинок пилу, забезпечуючи чистоту повітря у вашому домі.
| Комплектация | Пилосос без мішка Універсальна насадка Щілинна насадка Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 40.8 х 26.5 х 23.9 см |
| Вага | 4 кг |
| Вага в упаковці | 6.4 кг |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 53.5 х 29.3 х 33.5 см |
| Технічні особливості | Автозмотування шнура Екодвигун Прогумовані колеса |
| Рівень шуму, дБ | 77 |
| Додаткові особливості | Екодвигун високої потужності (850Вт) Автозмотування шнура Прогумовані колеса PowerCyclone 4 забезпечує високу ефективність довше Система фільтрації Super Clean Air захоплює >99 % частинок Універсальна насадка підходить для очищення будь-яких типів підлогових покриттів та ефективно збирає 99.9% дрібного пилу Зберігання аксесуарів у корпусі: зручно, завжди під рукою Конструкція пилозбірника призначена для гігієнічного очищення однією рукою Великий радіус дії - 9 м |
| Довжина шнура | 6 м |
| Колір виробу | Синій з жовтим |
| Основні насадки | Підлога-килим |
| Додаткові насадки | Універсальна насадка Щілинна насадка |
| Об'єм пилозбірника, л | 1.3 |
| Регулювання потужності | Регулювання повітряного потоку |
| Вихідний фільтр | Мікрофільтр |
| Радіус прибирання | 9 м |
| Тип трубки | Сталева телескопічна |
| Тип пилососа | Контейнерного типу (без мішка) |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.