(0) |
Особливості пилососа Philips 5000 series FC9556/09:
| Комплектация | Пилосос без мішка Насадка TriActive+ Турбощітка Насадка для меблів Насадка для твердої підлоги Щілинна насадка Мала насадка Вбудована щітка Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 28 x 41.2 x 28 см |
| Вага | 4.5 кг |
| Вага в упаковці | 7.9 кг |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 33 х 53 х 32 см |
| Технічні особливості | Автозмотування шнура Екодвигун Прогумовані колеса |
| Рівень шуму, дБ | 77 |
| Додаткові особливості | Екодвигун високої потужності (900Вт) Автозмотування шнура Прогумовані колеса PowerCyclone 7 підтримує високу потужність всмоктування довше Система фільтрації Allergy H13 (на рівні HEPA13) вловлює >99.9 % дрібного пилу Насадка TriActive+ підходить для очищення будь-яких типів підлогових покриттів та ефективно збирає 99.9 % пилу Турбощітка, ідеальний варіант для прибирання шерсті тварин і пуху Зберігання аксесуарів у корпусі: зручно, завжди під рукою Вбудована в ручку м’яка щітка та насадка для меблів Функція керування живленням для налаштування потужності всмоктування Конструкція пилозбірника призначена для гігієнічного очищення однією рукою М'яка щітка, вбудована у ручку, завжди готова до використання Компактний дизайн із ручками попереду і вгорі для легкого перенесення М’який бампер та гумові коліщатка для захисту меблів |
| Довжина шнура | 9 м |
| Колір виробу | Синій |
| Основні насадки | TriActive+ |
| Додаткові насадки | Насадка TriActive+ Турбощітка Насадка для меблів Насадка для твердої підлоги Щілинна насадка Вбудована щітка |
| Об'єм пилозбірника, л | 1.5 |
| Регулювання потужності | На корпусі |
| Вихідний фільтр | HEPA |
| Радіус прибирання | 9 м |
| Тип трубки | Сталева телескопічна |
| Тип пилососа | Контейнерного типу (без мішка) |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.