(0) |
Мотор 900 Вт для високої потужності всмоктування
Високопродуктивний мотор 900 Вт забезпечує понад 50 000 об./хв для стабільно потужного й ретельного прибирання. Зареєструйте продукт на Philips.com упродовж 3 місяців із дати купівлі й дістанете гарантію 5 років на мотор.
Збирає 99,9% пилу для ефективного очищення
Насадка TriActive+ і висока потужність усмоктування забезпечать збирання 99,9% дрібного пилу.
PowerCyclone 8 забезпечує максимальну потужність усмоктування
Технологія PowerCyclone 8 створює завихрення повітря для прискорення повітряного потоку та максимальної потужності всмоктування. Швидкий потік повітря в циліндричній камері ефективно відокремлює пил від повітря зі швидкістю понад 185 км/год, підтримуючи високу потужність усмоктування тривалий час для ефективного очищення.
Насадка TriActive для ретельного всмоктування через 3 отвори
Насадка TriActive виконує 3 дії одночасно. Спеціальна підошва очищає від пилу килимові покриття, тоді як крізь великий передній отвір всмоктуються великі частки бруду та пилу. Повітря проходить краями насадки, що допомагає збирати пил і бруд уздовж стін і предметів меблів.
Зберігання аксесуарів у корпусі: зручно, завжди напохваті
Аксесуари зберігаються всередині відсіку в задній частині корпусу, тому їх завжди можна легко знайти й встановити на пристрій.
Функція цифрового керування потужністю для регулювання
Функція цифрового керування потужністю дає змогу одним дотиком кнопки регулювати рівень потужності для різних типів прибирання, наприклад, твердих підлогових покриттів або м'яких меблів.
Конструкція пилозбірника призначена для гігієнічного очищення однією рукою
Конструкція пилозбірника призначена для гігієнічного очищення однією рукою — тепер ви зможете забути про хмари пилу під час його спустошення.
Система фільтрації Allergy H13 утримує> 99,9% дрібного пилу
Система фільтрації Allergy H13 затримує> 99,9% часток пилу, включно з пилком, шерстю тварин і пилових кліщів — ідеально для людей, які страждають на алергію. Рівень фільтрації відповідає стандарту HEPA 13.
М'яка щітка, вбудована у ручку, завжди готова до використання
Щітка для пилу вбудована в ручку, тому в разі потреби очищення меблів та оббивки вона завжди буде під рукою.
| Комплектация | Пилосос без мішка Насадка TriActive Щілинна насадка Вбудована щітка Мала насадка Насадка для твердої підлоги Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 29.2 x 50.2 x 29.2 см |
| Вага | 5.5 кг |
| Вага в упаковці | 8.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 35 x 54.5 x 34 см |
| Технічні особливості | Автозмотування шнура Екодвигун Прогумовані колеса |
| Рівень шуму, дБ | 75 |
| Додаткові особливості | Екодвигун високої потужності (900Вт) Автозмотування шнура Прогумовані колеса PowerCyclone 8 забезпечує максимальну потужність всмоктування Насадка TriActive+ підходить для очищення будь-яких типів підлогових покриттів та ефективно збирає 99.9 % пилу Зберігання аксесуарів у корпусі: зручно, завжди під рукою Функція цифрового керування потужністю для налаштування Конструкція пилозбірника призначена для гігієнічного очищення однією рукою М'яка щітка, вбудована у ручку, завжди готова до використання |
| Довжина шнура | 7 м |
| Колір виробу | Червоний з чорним |
| Основні насадки | TriActive |
| Додаткові насадки | Насадка TriActive Насадка для твердої підлоги Щілинна насадка Мала насадка Вбудована щітка |
| Об'єм пилозбірника, л | 2 |
| Регулювання потужності | На корпусі |
| Вихідний фільтр | HEPA |
| Радіус прибирання | 10 м |
| Тип трубки | Сталева телескопічна |
| Тип пилососа | Контейнерного типу (без мішка) |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.