(0) |
Пилосос 9000 Series забезпечує максимальну потужність всмоктування для оптимального прибирання* і збирає весь бруд на будь-яких підлогових покриттях. Оцініть неперевершену чистоту з нашими інноваційними технологіями: насадкою TriActive Ultra і PowerCyclone 10.
Особливості пилососа без мішка Philips 9000 series XB9154/09:
| Комплектация | Пилосос без мішка Насадка TriActive Ultra Супертурбощітка Щілинна насадка Мала насадка Вбудована щітка Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 6.2 кг |
| Вага в упаковці | 11.2 кг |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 40 х 35 х 60 см |
| Технічні особливості | Автозмотування шнура Прогумовані колеса |
| Рівень шуму, дБ | 77 |
| Додаткові особливості | Екодвигун високої потужності (900Вт) Автозмотування шнура Прогумовані колеса PowerCyclone 10 підтримує неймовірну потужність всмоктування ще довше Allergy Lock затримує пил для гігієнічного прибирання Насадка TriActive Ultra ще кращепідходить для очищення будь-яких типів підлогових покриттів та ефективно збирає 99.9 % пилу Щітка Super Turbo ідеально підійде для ретельного очищення від шерсті тварин і пилу Технологія NanoClean зменшує хмари пилу Система фільтрації Allergy H13 (на рівні HEPA13) вловлює >99.9 % дрібного пилу Ручка ErgoGrip із дистанційним керуванням для безпроблемного використання Зберігання аксесуарів у корпусі: зручно, завжди під рукою Функція цифрового керування потужністю для налаштування Конструкція пилозбірника призначена для гігієнічного очищення однією рукою М'яка щітка, вбудована у ручку, завжди готова до використання |
| Довжина шнура | 8 м |
| Колір виробу | Чорний |
| Основні насадки | Основна |
| Додаткові насадки | Насадка TriActive Ultra Супертурбощітка Щілинна насадка Мала насадка Вбудована щітка |
| Об'єм пилозбірника, л | 2.2 |
| Регулювання потужності | На ручці |
| Вихідний фільтр | НЕРА13 |
| Радіус прибирання | 11 м |
| Тип трубки | Сталева телескопічна |
| Тип пилососа | Контейнерного типу (без мішка) |
| Країна виробник | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.