(0) |
Особливості Philips 5000 Series FC9557/09:
| Комплектация | Пилосос без мішка Насадка TriActive+ Мінітурбощітка Насадка для меблів Вбудована щітка 3 батарейки АА Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 28 x 41.2 x 28 см |
| Вага | 4.5 кг |
| Вага в упаковці | 8.1 кг |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 32 x 52.5 x 32.5 см |
| Рівень шуму, дБ | 77 |
| Додаткові особливості | Унікальна насадка TriActive+ з LED підсвічуванням, що виявить прихований пил для ретельного прибирання Екодвигун високої потужності (900Вт) Автозмотування шнура Прогумовані колеса PowerCyclone 7 підтримує високу потужність всмоктування довше Система фільтрації Allergy H13 (на рівні HEPA13) вловлює >99.9 % дрібного пилу Мінітурбощітка - ідеальний варіант для прибирання шерсті тварин і пуху Зберігання аксесуарів у корпусі: зручно, завжди під рукою Вбудована в ручку м’яка щітка Функція керування живленням для налаштування потужності всмоктування Конструкція пилозбірника призначена для гігієнічного очищення однією рукою М'яка щітка, вбудована у ручку, завжди готова до використання Компактний дизайн із ручками попереду і вгорі для легкого перенесення М’який бампер та гумові коліщатка для захисту меблів |
| Довжина шнура | 9 м |
| Колір виробу | Синій з чорним |
| Основні насадки | Основна |
| Додаткові насадки | Насадка зі світлодіодами TriActive+ Мінітурбощітка Насадка для меблів Мала насадка Вбудована щітка |
| Об'єм пилозбірника, л | 1.5 |
| Регулювання потужності | На корпусі |
| Вихідний фільтр | HEPA 13 (мийний) |
| Радіус прибирання | 9 м |
| Тип трубки | Сталева телескопічна |
| Тип пилососа | Контейнерного типу (без мішка) |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.