(0) |
Пилосос для сухого прибирання з фільтрацією DryBox, яка використовує в роботі абсолютно новий принцип — фракційне розділення пилу. Для цього в драйбоксі є три окремі камери: одна велика для сміття і дві невеликі для дрібного пилу. Завдяки цьому гарантується безпечне та гігієнічне очищення фільтра. Відсік для великого сміття відчиняється зручною поворотною кнопкою. І вміст викидається без «пилового удару» — дрібний пил не повертається в атмосферу будинку. Дрібний пил, який завдає найбільшої шкоди легеням людини, міститься в окремих камерах, і їх можна не витрушувати, а просто промивати водою раз на кілька місяців. І взагалі всі деталі фільтра DryBOX можна мити, не втрачаючи гарантії на пилосос.
Удосконалена конструкція драйбокса не вимагає очищення або спеціального догляду після кожного прибирання. Контейнер спустошують у міру заповнення.
У пилососа завжди акуратний зовнішній вигляд, оскільки драйбокс із пилом міститься не зовні корпусу, а всередині — за красивою стильною кришкою. До того ж, драйбокс легко встановлюється і витягується з корпуса
Особливості:
| Комплектация | гнучкий шланг, хромована сталева трубка |
| Гарантия | 48 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 29.4х31.8х46.7 см |
| Вага | 6.9 кг |
| Вага в упаковці | 6.9 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 44х54x39.5 см |
| Технічні особливості | Автозмотування шнура |
| Рівень шуму, дБ | 81 |
| Додаткові особливості | Трикамерний пилозбірник DryBox забезпечує фракційне розділення пилу. Дрібний «летючий» пил і важкий великий потрапляють у різні камери контейнера. Просте і безпечне очищення контейнера. |
| Довжина шнура | 6 м |
| Колір виробу | Чорний з блакитним |
| Основні насадки | Підлога-килим |
| Додаткові насадки | щілинна, насадка для м'яких меблів |
| Об'єм пилозбірника, л | 2.1 |
| Регулювання потужності | На корпусі |
| Вихідний фільтр | HEPA 13 (мийний) |
| Тип трубки | Сталева телескопічна |
| Тип пилососа | Контейнерного типу (без мішка) |
| Країна виробник | Німеччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.