(0) |
Прибирання без зайвих зусиль
Легкий (4.4 кг) і компактний пилосос Bosch BGC5AAA2 не забирає багато місця, можливість закріплення шланга навколо пилососа неабияк економить простір для зберігання.
Легке видалення вмісту контейнера із системою EasyClean
Легке витягання контейнера натисканням однієї кнопки. До того ж контейнер не має кутів, у яких може застрягти бруд, це робить процес очищення набагато простішим.
| Комплектация | Пилосос Насадки Фільтр Трубка, шланг Гарантійний талон Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 31.4 х 26.8 х 38.1 см |
| Вага | 4.4 кг |
| Вага в упаковці | 7.7 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 36 х 31 х 53 см |
| Додаткові характеристики | Сумісність: Набір фільтрів до пилососів BOSCH BBZ152EF |
| Технічні особливості | Автозмотування шнура Екодвигун |
| Рівень шуму, дБ | 78 |
| Додаткові особливості | Компактний розмір 2 великі колеса/поворотний ролик Компактний розмір Система розподілу пилу |
| Довжина шнура | 6 м |
| Колір виробу | Червоний |
| Основні насадки | Підлога-килим |
| Додаткові насадки | Щілинна Насадка для пилу |
| Об'єм пилозбірника, л | 1.5 |
| Регулювання потужності | На корпусі |
| Вихідний фільтр | HEPA 12 (мийний) |
| Радіус прибирання | 9 м |
| Тип трубки | Сталева телескопічна |
| Тип пилососа | Контейнерного типу (без мішка) |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.